BRESSER, Messier NT203/1000 Manuel Teleskop Seti
Ürün Açıklaması
Messier NT203/1000 Manuel Teleskop Seti
ÖZELLİKLER OPTİK
  • Tür: yansıtan teleskop
  • Ayna çapı: 203 mm / Odak uzaklığı: 1000 / F/5
  • Maksimum faydalı büyütme: 406x
  • Gece ve güneş gözlemi için teleskop
  • 2,5" serbest iç çapa sahip çok yüksek kaliteli Hexafoc odaklayıcı
  • Parabolik birincil aynalı kırınım sınırlı optikler
  • Artı mercekli 8x50 vizör
  • Rahat görüntüleme için optimize edilmiş vizör montajı
  • Entegre kamera tutucusu ile rahat taşıma için tutma yeri (fotoğraf dişli vida)
  • Göksel navigasyon için akıllı telefon adaptörü dahildir
  • Paslanmaz çelik sıkıştırma yüzeyli prizma ray
  • SLR fotoğraf makineleri için T2 adaptörü (isteğe bağlı T2 halkası gereklidir)
  • Entegre T2 adaptörlü 50,8 ila 31,7 mm adaptör (isteğe bağlı T2 halkası gereklidir); pirinç halka kelepçeli
  •  MONTAJ
  • Her iki eksende ince ayarlı sağlam ekvator montajı
  • Daha hassas hareketler için her iki eksende bilyalı rulmanlar
  • Sabit, yüksekliği ayarlanabilen paslanmaz çelik tripod (min. 69cm / maks. 109,5cm)
  • 13 kg'a kadar yük kapasitesi
  • Bresser Star Tracker Goto Kiti (ürün no. 4951750) ile sonradan donatılabilir
  • Kolay yatay hizalama için dairesel seviye
  • Enlemin ayarlanması için kutup yüksekliği ölçeği
  • İsteğe bağlı aydınlatmalı kutup bulucu teleskop (ürün no. 4964212)
  • Tripod ağırlığı: 4,7 kg
  • Montaj ağırlığı: 5,6 kg (karşı ağırlık olmadan)
  • Karşı ağırlık dahil toplam ağırlık: 19,3 kg
  • Piller: dahil değildir
  • TESLİMAT KAPSAMI
  • Optik tüp
  • 26 mm Süper Plössl mercek (31,7 mm / 1,25")
  • Entegre 31,7 mm ve T2 adaptör
  • 50,8 mm (2") göz mercekleri için adaptör