ISA Uzay Keşif NASA temalı Teleskop NT-114/500 AZ
Ürün Açıklaması
Mükemmel geniş alan optikleri ile büyüleyici görüntüler
Samanyolu’ndaki yapılar, açık yıldız kümeleri ve geniş bulutsulardan, Güneş Sistemi'mizin dışındaki birçok gök cismine kadar, teleskopun yüksek ışık toplama kapasitesi ve kısa odak uzunluğu, etkileyici geniş alan görüntüleri sunar. Dahil edilen 26 mm ve 5 mm göz mercekleri ile gök cisimleri sırasıyla 20x ve 100x büyütmeyle görüntülenir. Dalgaboyu sınırlı ana ayna sayesinde keskin görüntüler elde edin. 40 mm ikincil ayna, ideal alan aydınlatması sağlar.
Teleskop ile astronomiye kolay bir başlangıç
Dâhil edilen teleskop aksesuarları ile daha fazlasını görün ve deneyimleyin
UYARI: Güneş filtresi olmadan teleskopu asla Güneş'e yöneltmeyin!
Özellikler
  • Yüksek kaliteli, kompakt reflektör teleskop
  • Seyahat için ideal geniş alan optikleri
  • İdeal alan aydınlatması için geniş 40 mm ikincil ayna
  • Dalgaboyu sınırlı ana ayna ile mükemmel keskinlik
  • Sağlanan aksesuarlarla büyütme: 20x, 100x (maksimum önerilen: 228x)
  • Odak uzaklığı, açıklık oranı: 500 mm, f/4.4
  • Kullanımı kolay azimut montaj
  • Yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz çelik alan üçayağı
  • Güvenli Güneş filtresi ile Güneş gözlemi yapabilme
  • İlk astrofotoğraflar için akıllı telefon kamera adaptörü
  • Sabit göz merceği tutucu
  • Göz merceği tutucu çapı: 31.7 mm (1.25")
Paket İçeriği ve Ürün Bilgisi
  • Reflektör teleskop
  • Azimut teleskop montajı
  • Aksesuar tepsili paslanmaz çelik üçayak
  • 2 göz merceği: Super Plössl 26 mm, Plössl 5 mm
  • Kırmızı nokta bulucu (LED)
  • Güneş filtresi
  • Akıllı telefon kamera adaptörü
  • T2 kamera adaptör halkası (M42x0.75 mm)